Головна » 2016»Березень»10 » Делегація грузинського міста Батумі відвідала музей революції гідності та свободи у ТЗОШ №18
12:36
Делегація грузинського міста Батумі відвідала музей революції гідності та свободи у ТЗОШ №18
В рамках візиту делегації грузинського міста Батумі відбулася зустріч з учнями та педагогами ТЗОШ №18. Наші гості мали змогу ознайомитися з навчально-виховним процесом, матеріально-технічною базою школи, творчими досягненнями учнів, а також відвідали шкільний музей Революції Гідності та Свободи.
Побачивши на стендах музею своїх побратимів, вони були приємно вражені і здивовані, що українські школярі не забувають вшановувати пам'ять грузинів, які віддали своє життя за краще майбутнє України, за її європейську інтеграцію. Присутні низько вклонились ангелам, народженим Майданом, що сотнею здійнялись у небеса і запевнили, що дружні відносини між грузинським і українським народами будуть і надалі зростати та зміцнюватись.